Cam Folyosu Nedir? Cam Folyosu Nerede Satılır? Cam Folyosu Modelleri, Cam Folyosu Desenleri, Yapışkanlı Cam Folyosu

Cam Folyosu Nedir? Cam folyosu, camüzerine yapıştırılıabilen arka kısmı yapışkanlı folyo çeşididir. Desenli camfolyosu olduğu gibi baskılı folyo ve özel kesimli folyo türlerine de sahiptir.

Kumlu Folyo Nedir? Kumlu folyo da cam folyolarından biridir. saydam camların bazı kısımlarını kapatmak görünmezlik sağlamak, dekor amacıyla, oda görünümü sağlamak amacıyla cam üzerine uygulanır. Silmeye karşı dayanıklıdır, cama hiç birşekilde zarar vermez, istendiği taktirde kolayca çıkarılır.

Cam Kaplama Folyosu? Cam kaplama folyosu yine kumlu folyo, buzlu folyo, özel baskılı folyo, özel kesim folyolardan oluşan cam üzerine uygulanabilen bir folyo türüdür. balkon cam kaplama, ofis cam kaplama ve bir çok alanda kullanıma uygundur.

Cam Folyosu Modelleri: Cam folyosu modelleri fabrikasyon üretim folyo çeşitleri olan statik cam folyosu, dc-fix ve benzeri folyoların yanı sıra endüstriyel folyolardan kumlu folyo, buzlu folyo, buzlu cam filmi gibi onlarca çeşide sahiptir.

Cam Folyosu Renkleri Nelerdir? Siyah folyo, kırmızı folyo, pembe folyo, yarı şeffaf folyo, opak folyo, baskılı folyo ile de sınırsız renk alternatifi mevcuttur.

Cam Folyosu Modelleri: Cam folyosu modelleri oldukça çeşitlidir. Özel baskı, kesim ve uygulama performansıyla da değişik cam folyosu modelleri ortaya çıkmaktadır.

Cam Folyosu Fiyatları: Cam folyosu, fiyatlarını net bir şekilde öğrenebilmek için mevcut yerin fotoğrafını metrekare ölçüsünün bilinmesi gerekir.

Delikli Folyo Nedir? Cam üzerine uygulandığında gündüz dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeye, içeriden bakıldığında ise dışarının görülmesini sağlayan, ışık yandığında içeriyi gösteren genellikle reklamcıların kullandığı folyo çeşididir.

Folyom Var Uygulama İstiyorum? Tekzen, Koçtaş gibi yapı marketler veya herhangi bir yerden temin etmiş olduğunuz folyoların camlarınıza uygulanmasını bizden talep edebilir bu konuda servis hizmeti alabilirsiniz.

Cam Folyosu Nerede Satılır? Cam folyosu ihtiyacınız olduğu taktirde geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Cam Folyosu Üzerine Baskı Yapılır Mı? Cam folyosu üzerine istenilen baskılar yapılabilir.

Yazmaya Başla
1
Müşteri Temsilcisi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?